Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відзначили 85-ліття Українського товариства сліпих

18 липня колектив та ветерани Лубенського колективного учбово-виробничого підприємства Полтавського об’єднання Українського товариства сліпих у районному будинку культури зібралися на урочистості з нагоди 85-ліття Українського товариства сліпих. Про це повідомили у Лубенській РДА.

85-річчя товариства – не просто чергова історична дата, це доля і путівка у життя не одного покоління наших громадян, це можливість для роботи, навчання, дозвілля людей з особливими потребами. Регіональне підприємство товариства змогло зберегти виробництво та колектив, створити умови для реабілітації, навчання та дозвілля людей з вадами зору.

Численні вітання на адресу колективу підприємства адресували голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Олександр Грицаєнко, директор установи Олександр Бондаренко та голова громадського осередку Олексій Шостак. Продовженням урочистої частини стало вручення подяк і грамот від органів влади, відзнак обласного осередку та концерт, підготовлений головним чином силами артистів установи-ювіляра.