Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому районі відкрили новий підрозділ місцевої пожежної охорони

Сьогодні у селі Піщане Кременчуцького району відбулося офіційне відкриття комунальної організації  «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради».

В урочистому заході взяли участь: виконуючий обов’язки голови Кременчуцької районної державної адміністрації Олександр Тютюнник,  голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко, голова Піщанської сільської ради Олександр Красницький, голова Недогарківської сільської ради Віра Пащенко, представники громадських організацій, духовенства та інші. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Створення та функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони відбувається у рамках міжмуніципального співробітництва. Працівники МПО у цілодобовому режимі надаватимуть допомогу та ліквідовуватимуть пожежі на території Піщанської та Недогарківської об’єднаних територіальних громад.  Загалом, вогнеборці обслуговуватимуть 12 населених пунктів, які входять до складу даних двох громад.

Під час офіційного відкриття комунальної організації перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко вручив керівнику Піщанської місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля.

«Вітаю мешканців громад з таким важливим днем, адже безпека громадян повинна бути понад усе. Готовність до оперативного реагування та належне технічне забезпечення працівників пожежної охорони значно скоротить час прибуття до місця надзвичайної події, а отже швидше почнеться протидія вогняній стихії», – наголосив Олег Горбенко.

Керівники об’єднаних громад подякували обласній Службі порятунку «101» за підтримку та допомогу в створенні підрозділу місцевої пожежної охорони.

Запрошений на захід священнослужитель місцевої церкви освятив приміщення МПО, пожежний автомобіль та благословив вогнеборців на добрі справи.

Після урочистого відкриття, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко здійснив першу перевірку комунальної організації  «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради», про що зробив відповідний запис у книзі служби.

Слід зазначити, що до офіційного відкриття працівники місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

Система Orphus