Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці змінили підхід до ремонту доріг

У Кременчуці відмовилися від традиційного ямкового ремонту  міських доріг. Тепер  поточний ремонт пошкодженого асфальтного покриття  автопроїжджої частини дорожники проводять великими картами.
Це дозволяє значно збільшити термін експлуатації відремонтованих автошляхів. В останні роки також відбулися зміни у  технологічному процесі виробництва асфальтобетонної суміші. Замість старого асфальтного заводу  було придбано нову  сучасну установку з виробництва асфальтобетону європейської якості. Необхідне дозування складових асфальтної суміші визначає комп’ютер, що зменшує негативний вплив людського фактору на якість матеріалу для ремонту, повідомляє Кременчуцька міська рада
Народний депутат України Юрій Шаповалов зазначає, що завдяки всім цим факторам ремонт міських доріг став  більш якісним, надійним, а асфальтне покриття, укладене на проблемних місцях, довше триматиметься.
Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що цього року  дороги ремонтуються по всьому місту, а не тільки у його центральній частині. Комунальники виконують поточний та капітальний ремонт доріг, тротуарів, проїздів. Для виконання поставлених перед ними  завданнями вони забезпечені всіма необхідними ресурсами.

 

Система Orphus