Ви тут:
Відео Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці створять новий сучасний кардіоцентр (ВІДЕО)

У Кременчуці планують реалізувати  проект надання якісної медичної допомоги  кременчужанам із серцевими патологіями. Одним із головних етапів на цьому шляху є створення сучасного кардіологічного центру з новітньою апаратурою європейського рівня.

Як повідомляють у Кременчуцькій міській раді, завдяки  сприянню народного депутата України Юрія Шаповалова місто вже отримало перші 5 млн грн державних коштів для придбання медичного обладнання для операційного блоку майбутнього кардіологічного центру.

У центрі будуть створені умови, необхідні для проведення складних операцій на серці та судинах, застосовуватимуться передові методики лікування патологій серця. Тож кременчужани матимуть можливість отримати фахову медичну допомогу у себе вдома, не виїжджаючи за межі Кременчука. 

За останні два роки Кременчук додатково отримав з державного бюджету близько 50 млн грн. Ці кошти були спрямовані на розвиток об’єктів соціальної сфери міста, де надають освітні, медичні та інші види послуг жителям. Юрій Шаповалов наголосив, що і цього року продовжуватиме працювати над залученням державних коштів для розвитку Кременчука.

Нагадаємо, у Кременчуці минулого року було запроваджено міську програму «Стоп Інфаркт», яка спрямована захистити кременчужан, які мають хвороби серця. У рамках програми для жителів міста на безоплатній основі проводять коронографію та стентування артерії. Кошти на ці цілі виділяються з міського бюджету. 

У 2017 році, відповідно до Міської програми «Стоп Інфаркт», жителям міста Кременчука провели 134 коронарографії та 78 стентувань. Витрати склали близько 2 млн грн. У міському бюджеті 2018 року на проведення коронографій і стентувань передбачено вже близько 7 млн грн.

Система Orphus