Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці пройшла акція «Я проти наркотиків» (ВІДЕО)

До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом, у Кременчуці у парку культури та відпочинку «Придніпровський» пройшла традиційна акція «Я проти наркотиків».
Захід проводився Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, Молодіжним парламентом Кременчука, Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння виконавчого  комітету Кременчуцької міської ради та підтримки громадської організації «Світло надії». Про це повідомили у міській раді.
Захід проходив активно і креативно, волонтери у форматі «рівний – рівному» розповідали кременчуцькій молоді про негативний вплив наркотиків та інших шкідливих звичок  на здоров’я людини.  Цього дня у   парку були створені цікаві фотозони, встановлені стенди для запису думок, а для найменших учасників організували конкурс малюнків на асфальті. Містянам також роздавали  тематичну літературу та проводили анонімне опитування щодо ставлення молоді до негативних звичок.  
У рамках заходу, також проводили безкоштовне експрес-тестування на віл-інфекцію, кожен охочий мав змогу пройти його швидко і безболісно та вже за 10 хвилин дізнатися результат.

Система Orphus