Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують ввести обмеження на реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних спорудах у нічний час

У Кременчуці працюватимуть над розробкою та в подальшому мають затвердити регуляторний акт щодо заборони реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива  у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах у нічний час.
На черговому засіданні сесії міської ради депутати мають внести зміни до Плану роботи  міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, врахувавши ті зміни, що відбулися на законодавчому рівні в частині реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива  у стаціонарних спорудах у нічний час, повідомляє Кременчуцька міська рада.
Як зазначила керівник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконкому міської ради Людмила Жорняк, підставою для внесення змін до плану є те, що 25 квітня 2018 року набрав чинності Закон України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових». Відповідно до законодавчих змін тепер заборона продажу пива алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у визначений час доби в межах відповідної адміністративної території є виключною компетенцією сільських, селищних і  міських рад.
Людмила Жорняк наголосила, що метою розробки такого регуляторного акту є запобігання зростанню алкогольної залежності серед населення,  особливо молоді, недопущення збільшення фактів  порушення   громадського порядку та скоєння  злочинів у місті.   Питання щодо часу доби,  на який розповсюджуватимуться обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного)  у закладах торгівлі (окрім закладів ресторанного господарства) на території у  м. Кременчука, обговорюватимуться на засіданнях робочих груп  з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», депутатських комісії та після цього затверджуватиметься на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради.  Поки що пропонуватимуть ввести такі обмеження з  22.00 до 08.00 год.

 

Система Orphus