Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці кожного року покращують якість літнього відпочинку дітей

Про це говорили сьогодні на виїзному засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року, яке проходило під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової у ДЗОВ «Енергетик».
Міський голова Віталій Малецький  ставить завдання працювати над тим, щоб збільшити кількість дітей, які мають можливість оздоровитися влітку, та покращувати якість дитячого оздоровлення. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
З бюджету міста щороку виділяються кошти на проведення капітальних ремонтів у комунальних закладах оздоровлення та відпочинку. За останні кілька років у ДЗОВ «Зоряний» капітально відремонтовано і приведено до євростандартів 10 із 12 спальних корпусів, їх облаштували гігієнічними кімнатами та туалетами, закупили і встановили сучасні меблі.  Цього року такі роботи виконані у 3-х корпусах. У 2018 році також виконали ремонт першого  поверху у гуртожитку для персоналу, там розташовано гурткову кімнату та танцювальну залу, виконали ремонт даху клубу. Придбали за кошти міського бюджету і павільйон для гурткової роботи.
Капітально відремонтували 1-й поверх двоспального корпусу у таборі «Супутник», який є філією ДЗОВ «Зоряний», встановили пандус для людей з особливими потребами та облаштували гігієнічні кімнати для такої категорії відпочиваючих. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Працюють над покращенням якості оздоровчих послуг і у позаміських таборах не комунальної форми власності. Так, цього року у ДЗОВ «Енергетик» ПАТ «Полтаваобленерго» виконали капітальний ремонт корпусу для наймолодших дітей із встановленням там душових і туалетів, замінили вікна,  оновили меблі у двох корпусах, капітально відремонтували  і встановили нову сантехніку у 2-х вуличних туалетах.
У таборі «Чайка» ПАТ «Кредмаш» вжили заходів із протипожежної безпеки, обробили спеціальним розчином дерев’яні споруди, замінили протипожежну сигналізацію тощо.
У  ДЗОВ «Ерудит» оновили сушку та зробили майданчик для пляжного волейболу.
Система Orphus