Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівському районі провели командно-штабне навчання з цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2018 рік, 26-27 червня у Карлівському районі під керівництвом управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, провели командно-штабне навчання на тему «Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій».

У навчанні були задіяні керівний склад цивільного захисту району, структурні підрозділи Карлівської райдержадміністрації, окремі територіальні підрозділи центральних органів влади, спеціалізовані служби, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, протиепізоотична комісія. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

Під час навчання, перевіряли дії органів управління цивільного захисту Карлівського району у разі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з погіршенням метеорологічних умов на території району та у разі виявлення африканської чуми свиней у селі Климівка Карлівського району.

Практичні дії відпрацьовувались під час ліквідації аварії з розливом небезпечної хімічної речовини на трасі Полтава – Красноград поблизу міста Карлівка.

Під час умовних надзвичайних ситуацій вирішувались питання організації захисту населення і територій, проводились рятувальні та інші невідкладні роботи в небезпечній зоні.

За підсумками проведення навчання, дії органів управління та сил цивільного захисту району були визнані як готові до виконання завдань за призначенням.

Система Orphus