Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Градизьку підлітків вчили протидіяти шахраям та домашньому насильству

Спеціалісти відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА провели груповий захід щодо протидії торгівлі людьми «Людина – не лялька!» у Дитячому закладі оздоровлення і відпочинку «Чайка» у селищі Градизьк. Про це повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

В ході зустрічі 50 дітей ознайомили з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, його історичними витоками і сучасними проявами; обговорили небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

“Для кожного випускника школи важливим є питання про здобуття освіти у ВНЗ та працевлаштування. Користуючись інформаційно-комунікаційними технологіями, молодь дізнається про пропозиції різноманітних навчальних закладів та фірм, які пропонують якісне навчання та швидке працевлаштування як на Україні, так і за кордоном та високу заробітну плату. Часто за такими повідомленнями стоять шахраї”, – йдеться у повідомленні.

Також заторкнули тему домашнього насильства: як потрібно себе захистити, щоб уникнути лиха,  сприяти вихованню поваги до людської гідності та особистості.

Діти отримали тематичні браслети на руку та інформаційні роздаткові матеріали.