Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі підлітки зможуть заробляти влітку

У Гадяцькому районному центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді відбулася організаційна зустріч учасників оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді, що розпочинаються з 1 серпня цього року, повідомляє “Базар Медіа“. 

Громадські роботи організовують щоліта уже протягом 15 років, вони мають попит серед підлітків міста. Цього року перші заяви від охочих працювати були подані уже в травні. Проте не всі могли потрапити в число зарахованих, оскільки є вікові обмеження та протипоказання за станом здоров’я, обмежена і загальна кількість працюючих. Всього в громадських роботах візьмуть участь 25 осіб, переважно з сімей пільгових категорій (багатодітні, малозабезпечені, неповні сім’ї).

На організаційних зборах дітей проінструктували з питань техніки безпеки, дисципліни та графіку роботи. Учасників громадських робіт розділили на робочі групи та визначили термін роботи кожної з груп. Також під час зустрічі  оформили пакети документів, необхідних для працевлаштування. Оскільки для більшості цей трудовий досвід є першим, учасникам в доступній формі роз’яснили систему оплати і оподаткування. Декілька підлітків прийшли на громадські роботи уже другий чи, навіть, третій рік поспіль.