Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У дитячому спортивно-оздоровчому центрі дітлахам розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 липня у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт», що знаходиться в мальовничому куточку узбережжя Псла в Кременчуцькому районі відбувся правовий квест для дітей. Квест був проведений у рамках реалізації загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та мав на меті виховати в дітей інтерес до правових знань, популяризувати правові поняття, поглибити знання здобуті учнями на уроках, сформувати правової культури дітей, інформувати про систему БПД, органи юстиції, поліцію.

Учасниками квесту стали 10 команд з числа дітей, які відпочивають в оздоровчому центрі. Під час змагань дітям необхідно було пройти 10 локацій на кожній з якій вони в ігровій формі проходили завдання з правового характеру.

Під час квесту діти мали змогу пройти правові вікторини, пограти у правовий футбол, дізнатися про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», про те як протидіяти домашньому насильству, пройти локації щодо знання дорожніх знаків, процесу державотворення в Україні, скласти пазли на правову тематику, відповісти на запитання з чорного ящика.

Заступниця начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко спільно з начальником Горішньоплавнівського бюро правової допомоги Сергієм Тараненком провели для дітей правову вікторину під час якої діти мали змогу відповісти на питання правового характеру і за допомогою роздрукованих на аркушах літер алфавіту скласти відповіді протягом однієї хвилини.

По завершенні проходження локації діти отримали буклети на правову тематику розроблені Координаційним центром з надання правової допомоги та Регіональним центром з надання БВПД у Полтавській області з питань, що стосуються захисту прав дітей.

Учасники квесту проявили свої знання з правознавства, азарт до гри та поєднали користь відпочинку у центрі та отримані у навчальних закладах знання.

Справжнє захоплення у дітей викликали виступи фахівців вибухотехнічної служби, які на очах учасників знищили небезпечну знахідку, кінологи зі службовими собаками продемонстрували присутнім загальні команди та затримання злочинця за допомогою службової собаки, працівники управління поліції охорони на наочному прикладі показали як здійснюється виїзд наряду на виклик та затримання зловмисника.

За результатами випробувань призові місця у загальнокомандних заліках здобули 3 команди.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги, можна зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України із стаціонарних та мобільних телефонів).

Система Orphus