Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Турбота”: полтавці та ГО отримають понад мільйонну фінансову допомогу

Сьогодні секретар міської ради Оксана Деркач провела чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянули та затвердили ряд важливих для життєдіяльності міста рішень.

Зокрема, на виконання програми соціального забезпечення «Турбота» на 2018 рік, було ухвалене рішення, відповідно до якого мешканці міста та громадські організації отримають фінансову допомогу. Загалом, відповідно до зазначеного рішення, в рамках програми буде профінансовано 1 мільйон 194 тисячі 630 гривень.

А саме, одноразову матеріальну допомогу отримають:

– троє учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожний;

– мешканець Полтави, якому у серпні 2018 року виповнюється 100 років (до Дня народження) на загальну суму 2 тисячі гривень;

На загальну суму 4 тисячі гривень матеріальної допомоги отримають дві родини, в яких померли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, по 2 тисячі гривень кожна. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Також, спрямовані кошти громадським організаціям на загальну суму 1 мільйон 185 тисяч 630 гривень:

– громадській організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» на загальну суму 585 тисяч 930 гривень, з яких: оплата послуги харчування – 199 тисяч 100 гривень, оплата послуги проживання – 198 тисяч 730 гривень, оплата транспортних послуг – 188 тисяч 100 гривень;

– громадській організації «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» на загальну суму 599 тисяч 700 гривень, з яких: оплата послуги харчування – 199 тисяч 900 гривень, оплата послуги проживання – 199 тисяч 900 гривень, оплата транспортних послуг – 199 тисяч 900 гривень.

Окрім того, під час засідання виконкому ухвалили рішення, що стосуються надання нових адрес, заселення та зміни статусу жилих приміщень, визначення переможців конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах та інші.

Система Orphus