Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч подати проекти на “бюджет участі” можна з 14 років

20 липня на Полтавщині стартував Бюджет участі області 2018 року. Торік цей проект викликав неабиякий суспільний інтерес, тому очікується, що в цьому році кількість заявок буде більшою.

За результатами минулорічного конкурсу, переможцями стали 42 проекти. З них: 3 – міські, 27 – проекти сільських громад, а також 12 ініціатив селищ та ОТГ.

Нинішнього року Бюджет участі зазнав деяких змін, повідомив голова облради Олександр Біленький. Конкурс «помолодшав» – свою ініціативу в рамках проекту може подати будь-який громадянин України, котрий мешкає в Полтавській області і якому вже виповнилося 14 років.

До того ж, до існуючих напрямків проектів додали ще одну актуальну тему – соціальний захист. А ще-  фінансування проектів цього року збільшили на третину. Загальний кошторис Бюджету участі складає 6 мільйонів гривень. З них 4 мільйони виділила обласна рада, ще 2 мільйони – це кошти місцевих громад.

Нагадаємо, свої ініціативи на конкурс необхідно подати до 20 серпня включно.

Голосування триватиме з 14 по 30 вересня, причому обрати можна три проекти, які найбільше сподобалися. А зробити це можна в паперовому вигляді у пунктах супроводу Бюджету участі. Або ж віддати електронний голос на сайті bu.oblrada-pl.gov.ua

Нагадаємо, також у Полтаві з 2 по 31 липня триває подача проектів на міські проекти розвитку, зокрема, докладніше — у рубриці «бюджет участі».

Форма для заповнення тут.

Система Orphus