Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього року фінансування проектів “Бюджету участі Полтавської області” збільшили на третину, є й інші нововведення

З 20 липня стартує Бюджет участі Полтавської області 2018 року.

“Минулого року проект викликав неабиякий суспільний інтерес, тому очікуємо, що в цьому році кількість заявок буде не меншою. Нагадаю, що за результатами конкурсу 2017 року переможцями стали 42 проекти. З них: 3 – міські, 27 – проекти сільських громад, а також 12 ініціатив селищ та ОТГ”, – розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

До речі, нинішнього року Бюджет участі зазнав деяких змін. По-перше, конкурс «помолодшав» – свою ініціативу в рамках проекту може подати будь-який громадянин України, котрий мешкає в Полтавській області і якому вже виповнилося 14 років. По-друге, до існуючих напрямків додали ще одну тему – соціальний захист.

Цьогоріч  фінансування проектів збільшили на третину. Загальний кошторис Бюджету участі складає 6 мільйонів гривень. З них 4 мільйони виділила обласна рада, ще 2 мільйони – це кошти місцевих громад. Тож максимальна вартість одного проекту сягає 150 тисяч гривень.

“Свої ініціативи на конкурс необхідно подати до 20 серпня включно. Голосування триватиме з 14 по 30 вересня, причому обрати можна три проекти, які найбільше сподобалися. А зробити це можна в паперовому вигляді у пунктах супроводу Бюджету участі. Або ж віддати електронний голос на сайті bu.oblrada-pl.gov.ua“, – написав на у Facebook Олександр Біленький. Щиро бажаю успіху всім учасникам конкурсу і закликаю земляків активніше голосувати за проекти. Нехай переможуть найкращі та найцікавіші ініціативи!”

Система Orphus