Ви тут:
PROвсе Суспільство 

ТІК презентував атмосферну ліричну композицію “Злива”

Країна дочекалася нової лірики від Кращого Святкового Гурту України: ТІК презентує атмосферну ліричну композицію Злива. Про це самі музиканти  написали на сторінці каналу гурту у Youtube.

– Злива бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», – розповідає лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Заголовний вірш цієї книги і став основою пісні Злива.

Гурт презентував “Зливу” слухачам під час весняного туру ТІК «Нове та Найкраще». Вперше зіграли її на сході України. Музиканти говорять, що там зараз як ніколи потрібна Злива, що змиває все напускне та зайве. І залишає чисті почуття. Нехай не райдужні, але чисті…

“До речі, коли ми записували Зливу в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, реальна злива звучить у фінальній версії пісні”, – розповів Віктор Бронюк.

Вже зовсім скоро ТІК презентує відео на композицію Злива, у сценарії якого – особиста драма балерини.

Система Orphus