Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Стрічка французького режисера закриє 9-й Одеський кінофестиваль

Стрічкою, яка закриє ОМКФ, стане картина французького режисера П’єра Сальвадорі «Звільнені!» за участю Одрі Тоту.

Про це йдеться в інформації “Детектор медіа”.

Повідомляється, що комедійна драма «Звільнені!» (En liberté!) розповідає про детектива Івонн, яка живе в містечку на Французькій Рив’єрі. Івонн – молода вдова офіцера поліції та місцевого героя Санті. Вона дізнається, що її чоловік не був таким зразковим, як про нього думав їхній син: молодик Антуан провів 8 років за ґратами у якості його цапа-відбувайла. Івонн готова на все, щоб допомогти дуже привабливому Антуанові повернутися до дружини і звичного життя. На все, окрім розкриття правди. Антуанові складно пристосуватися до життя на волі, де в нього доволі швидко їде дах. Відтоді починається низка вражаючих подій.

Одну з головних ролей зіграла французька актриса Одрі Тоту («Амелі»). Це не перша її робота з режисером П’єром Сальвадорі. У 2006 році вона знялась у його картині «Фатальна красуня», а у 2010 вийшла стрічка з її участю «Випадковий роман».

У кіно П’єр Сальвадорі дебютував у 1993 році з картиною «Жива мішень» сценарій до якої написав власноруч. Відтоді ним було відзнято більше десяти фільмів.

Картина «Звільнені!» отримала нагороду Консорціуму письменників і композиторів «Двотижневика режисерів» Каннського кінофестивалю-2018.

Показ фільму «Звільнені» відбудеться 21 липня, у день урочистого закриття 9-го Одеського кінофестивалю, у Фестивальному палаці.

Нагадаємо, що Одеський кінофестиваль пройде з 13 по 21 липня. До міжнародного конкурсу відібрано 12 повнометражних стрічок із 19 країн (враховуючи копродукцію). До конкурсу європейських документальних фільмів увійшли 8 робіт. Національний конкурс буде представлений 5 повнометражними та 10 короткометражними стрічками.

Система Orphus