Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Стартує обласний конкурс „Кращі товари Полтавщини”

З метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, у рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки з 01 липня 2018 року за ініціативи Полтавської обласної державної адміністрації стартує

обласний конкурс „Кращі товари Полтавщини”

У рамках Конкуру визначається краща продукція за наступними номінаціями:

«Харчові продукти»;

«Нехарчові вироби народного споживання»;

«Вироби народних художніх промислів».

Участь у Конкурсі дає можливість учасникам провести самооцінку своєї діяльності, порівняти продукцію з кращими аналогами та визначити шляхи до вдосконалення.

Переможці та лауреати Конкурсу зможуть використовувати знак „Кращі товари Полтавщини” на маркуванні продукції, яка перемогла у Конкурсі, в рекламних та інформаційних матеріалах.

Заявки для участі в Конкурсі „Кращі товари Полтавщини” приймаються до 1 серпня 2018 року ( форми заявок у долучених файлах).

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу здійснюють Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавська торгово-промислова палата.

Додаткову інформацію про проведення Конкурсу можна отримати за телефонами: Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій (05322) 2-48-47, (0532) 60-43-10.

 

Також, з метою проведення аналізу та формування загальної думки споживачів щодо переваг, якості та цінової політики місцевих товаровиробників продуктів харчування, Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій проводиться он-лайн анкетування щодо визначення  ставлення споживачів до продукції виробників Полтавщини.

За результатами проведеного опитування будуть визначенні переможці обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини» в категорії «Харчові продукти»! Тож підтримайте улюблену торгову марку – заповніть анкету.

Ваша думка для нас дуже важлива!

Анкета – https://goo.gl/ZQRw2c

Система Orphus