Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Star Media збиратиме кошти на екранізацію книги Кузьми Скрябіна через краудфандинг

Кінокомпанія Star Media розповіла про подробиці роботи над проектам «Я, Побєда і Берлін» за мотивами книги Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна).

Презентація проекту відбулася на  9-му Одеському міжнародному кінофестивалі, Детектор медіа.

Star Media планує зняти іронічне роуд-муві та залучити кошти суспільства на виробництво стрічки. Також шукає копродюсерів серед українських продакшнів та телеканалів. 

Кожен, хто зробить благодійний внесок на фільм, буде вказаний у титрах. 

«Ми будемо збирати кошти на цей фільм через краудфандинг. Решту, якої не вистачатиме, дофінансуємо силами Star Media та копродюсерів. Стрічку знімемо в будь-якому випадку», – розповів на прес-конференції генеральний продюсер кінокомпанії Влад Ряшин.

Режисером стрічки «Я, Побєда і Берлін» стане Олександр Кириєнко. Над сценарієм працює Анатолій Крим, наразі готовий третій драфт сценарію. Допрацьовувати його буде Сергій Притула, який вже дав усну згоду на свою участь у проекті. 

«Ми залишимо ім’я – головного героя будуть звати Кузьма, і він, скоріше за все, буде кучерявим, але це буде збірний образ сучасного молодого чоловіка, а не портрет Андрія Кузьменка», – розповів режисер стрічки.

Майбутній фільм планують подавати на наступний пітчинг Державного агентства України з питань кіно. 

«Я не можу гарантувати, що цей проект буде підтриманий Держкіно фінансово, але морально ми його вже підтримуємо. У нас є позитивний досвід співпраці з компанією Star Media, ми відкриті до співпраці. Сподіваюся, що вже цього року побачимо проект на черговому пітчингу.

Я нещодавно прочитав книгу, вона здається мені дуже кінематографічною. Думаю, великих труднощів з її адаптацією не виникне», – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Зйомки плануються у Львові та Берліні. За попередніми даними, вони розпочнуться в серпні-вересні наступного року. 

Саундтреком до фільму стануть музичні твори Кузьми Скрябіна різних часів у сучасній обробці.

Автори планують випустити стрічку «Я, Побєда і Берлін» у прокат у 2020 році. 

Прибуток від прокату стрічки планують перерахувати до Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна.

Система Orphus