Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стадіон імені О.Бутовського планують привести у відповідність до вимог УЄФА

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, яке провів її голова Григорій Сахно.

На порядку денному депутати розглянули проект рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік».

Начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак доповіла, що зазначеним проектом рішення виконкому пропонується переміщення коштів та отримання додаткової субвенції, повідомляють у Полтавській міській раді.

За рахунок економії коштів по придбанню меблів для 2-ї міської клінічної лікарні в розмірі 11 тисяч 500 гривень, пропонується збільшити фінансування для придбання спеціального сейфу для інструментів та медикаментів на відділення ендокринології.

У зв’язку з виходом ФК «Ворскла» в груповий етап Ліги Європи, в липні запланована інспекція представників УЄФА, які визначатимуть можливість проведення домашніх ігор на стадіоні імені О.Бутовського «Ворскла». Так, 2 мільйони 500 тисяч гривень планується виділити шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах головного розпорядника бюджетних коштів – управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому – для приведення стадіону у відповідність до вимог УЄФА. Кошти спрямовуватимуться на ремонт освітлення.

Також, зазначений проект рішення передбачає субвенцію від Решетилівської міської ради для центру реабілітації для дітей з інвалідністю в розмірі 5 тисяч 125 гривень.

Даний проект депутати рекомендували на розгляд чергового засідання виконавчого комітету.

Система Orphus