Ви тут:
Відео Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

#спалахкору: за тиждень на Полтавщині захворіли 10 людей, з них 3 дитини

Кір продовжує уражати населення. У Полтавській області з початку року захворіло вже 344 особи, з них дорослих – 246, а дітей – 98. За минулий тиждень захворіло 10 осіб, з них 3 дитини. Про це йдеться на сторінці “Педіатри Полтавщини рекомендують” у соцмережі.

Зареєстрували випадок кору і у породіллі, у Зіньківському районі. Наразі її малюк знаходиться під спостереженням.

– В Україні ж в поточному році захворіло на кір 23 131 людина. 12 людей померло внаслідок ускладнень кору: 8 дітей та 4 дорослих. Єдиний захист – вакцинація! Достеменно захищає 2 дози вакцини КПК. Якщо ви збираєтесь на відпочинок, то перевірте вакцинальний статус свій та дитини. Кір найбільш поширений в Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській, Чернівецькій областях та м.Києві, – йдеться у повідомленні. 

Вакцина КПК “Пріорікс” виробництва Бельгії є у всіх амбулаторіях Полтавської області.

#спалахкору Кір продовжує уражати населення. В Полтавській області з початку року захворіло вже 344 особи, з них дорослих – 246, а дітей – 98. За минулий тиждень захворіло 10 осіб, з них 3 дитини. Знову зареєстрований випадок кору у породіллі, тепер в Зіньківському районі. Малюк знаходиться під спостереженням. В Україні ж в поточному році захворіло на кір 23 131 людина! 12 людей померло внаслідок ускладнень кору: 8 дітей та 4 дорослих! Єдиний захист – вакцинація! Достеменно захищає 2 дози вакцини КПК. Якщо ви збираєтесь на відпочинок, то перевірте вакцинальний статус свій та дитини. Кір найбільш поширений в Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській, Чернівецькій областях та м.Києві. Вакцина КПК "Пріорікс", виробництва Бельгія є у всіх амбулаторіях Полтавської області. ЗВЕРНІТЬСЯ ДО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ЧИ ПЕДІАТРА ТА ВАКЦИНУЙТЕ ДИТИНУ!

Опубліковано Педіатри Полтавщини рекомендують Неділя, 1 липня 2018 р.