Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

#сімейне насилля: захисту у поліції попросила 29-річна полтавка з чотирма малолітніми дітьми

Учора до Головного управління Національної поліції в Полтавській області звернулася 29-річна жінка з чотирма малолітніми дітьми. 

Полтавка розповіла, що не може самостійно урегулювати постійні конфлікти у родині та потерпає від сімейного насилля з боку свого співмешканця. До власного будинку жінка разом із дітьми віком півтора,  три, чотири та шість років повертатися боїться.

30-річний співмешканець постійно зловживає спиртним. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Задля безпеки заявниці та її дітей, працівники відділу ювенальної превенції звернулися до Вікторії Лози та Олени Чикурової – представників  благодійної організації «Світло Надії».

Спільними зусиллями родину того ж дня тимчасово поселили у Кризовому центрі для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За словами заступника начальника відділу ювенальної превенції поліції області Віктора Кириченка, працівники поліції за вказаним фактом розпочали відповідну перевірку та проведуть ряд заходів превентивного характеру задля недопущення у подальшому вчинення насильства у вказаній родині. 

– Поліцейські превентивної діяльності вживають усіх заходів, аби убезпечити малолітніх дітей із вказаної сім’ї від будь-яких проявів насильства, – розповів Віктор Кириченко. – Діям 30-річного чоловіка буде надана відповідна правова оцінка.

Шановні громадяни!  

Поліція закликає усіх, хто потерпає чи став свідком сімейного насилля, не боятися та про всі факти повідомляти до поліції! Змінами до чинного законодавства передбачено, що вже з кінця цього року сімейний насильник може понести за свої дії кримінальну відповідальність. 

Тож застерігаємо утриматися від скоєння правопорушень та вирішувати конфлікти у родині мирно та цивілізовано! 

Система Orphus