Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Schneider Electric виконує реконструкцію ПГЗК

Компанія «Шнейдер Електрік Україна», спільно з партнером ТОВ «Концерн «Ксімекс», оголошує про реалізацію проекту з реконструкції підстанцій у цеху виробництва окатишів Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат — найбільший в Україні виробник та експортер залізорудних окатишів, які використовуються у чорній металургії та виробництві сталі. Цього року керівництво комбінату запланувало реконструкцію для підвищення надійності електропостачання відповідальних ділянок виробництва. У зв’язку з цим в листопаді 2017 року був проведений тендер на постачання і заміну трансформаторної підстанції, внаслідок чого було обрано обладнання та експертизу компанії «Шнейдер Електрік Україна». Спільно з партнером, фахівці «Шнейдер Електрік» почали виконання проекту в липні 2018 р. Цех отримав устаткування й ввів в експлуатацію трансформаторну підстанцію ТП33-1, для якої було здійснено постачання двох масляних трансформаторів Minera потужністю 2500 кВА і розподільне обладнання 0,4 кВ, виконане на базі конструктива OKKEN 5000А.

В рамках другого етапу в червні 2018 р. також перемога — виграний тендер на комплексне рішення з постачання ще двох трансформаторних підстанцій ТП 34-2 і ТП 9-2. Завершення цих проектів планується у вересні 2018 року.

«Наша команда — експерти у сфері розподілу електроенергії, то ж ми поринули у цей проект, максимально взявши до уваги виробничі потреби нашого Замовника», — розповів Михайло Бубнов, генеральний директор компанії «Шнейдер Електрік Україна».

«Наша співпраця триває вже не перший рік. В рамках поточного спільного проекту були деякі труднощі, які ми взяли до уваги та вирішили. Трансформаторні підстанції Schneider Electric виявилися оптимальним рішенням, яке відповідає, як нашим вимогам по надійності та безпеці, так і очікуванням з оптимізації витрат на реконструкцію застарілого обладнання», — коментує перший заступник Голови Правління ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» Володимир Станіславович Іванов.

«Будучи одним з лідерів України з проектування і виробництва низьковольтних комплектних пристроїв і реалізації комплексних рішень в електропостачанні та автоматизації, ми взялися за виконання цього проекту. І вдячні ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГОК» за надану можливість проявити себе у реалізації проекту реконструкції першої на території підприємства трансформаторної підстанції, виконаної на базі конструктиву OKKEN на номінальний струм 5000А, створеної на базі передових технологій Schneider Electric, яке витримало усі необхідні типові випробування та сертифікацію, та щиро сподіваємось на подальшу співпрацю, — резюмує Голова Наглядової Ради ТОВ «Концерн «Ксімекс» Юрій Михайлович Варавко.

Система Orphus