Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники продовжують нагадувати полтавцям правила безпечної поведінки на воді

З початку року на водоймах Полтавщини загинули 28 людей, з них 5 дітей. Така сумна статистика свідчить про те, що не всі відповідально ставляться до елементарних правил безпеки. З метою попередження загибелі громадян на водних об’єктах області, фахівці ДСНС продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу в місцях масового відпочинку людей на воді.

Так, 4-5 липня рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями Гадяцького, Машівського, Пирятинського та Чорнухинського районів. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники наголошували, що нехтування елементарними правилами безпеки часто стає причиною трагічних наслідків. Основними причинами нещасних випадків з людьми на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані, купання в необладнаних для цього місцях: ставках, озерах, водосховищах, малих річок з відсутністю на них спеціальних пляжів, купання у заборонених місцях де встановлено відповідні таблички про заборону купання, необережне поводження у воді під час пірнання, стрибки з «тарзанки» та відсутність належного догляду за дітьми при перебуванні їх у водоймищах.

Для того, щоб люди не забували та дотримувалися елементарних правил поводження на водних об’єктах, фахівці Служби порятунку вручали громадянам тематичні листівки.

Система Orphus