Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники нагадали полтавцям, як не допустити пожежі під час відпочинку на природі

Аби запобігти виникненню пожеж на відкритій території, фахівці обласної Служби порятунку «101» продовжують нагадувати громадянам елементарні правила пожежної безпеки в природних екосистемах.

Так, 2-3 липня рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями міст Гадяч, Полтава, Машівського, Оржицького, Чутівського та Чорнухинського районів. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники нагадували правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі, перебуванні в лісових масивах, проведенні сільськогосподарських робіт на відкритій території.

Фахівці ДСНС розповідали, що для того, аби не допустити лісової пожежі треба перш за все вибрати безпечне місце для розведення багаття та ретельно обкопати його. Також, наголошували рятувальники, не слід кидати непогашені недопалки цигарок, а розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Збираючись додому, необхідно ретельно залити вогонь водою або закидати його піском.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує, що у разі виникнення пожежі необхідно відразу зателефонувати за номером 101. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів гасити пожежу можна тільки низову збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом. Відійдіть на безпечну відстань і чекайте на рятувальників чи працівників лісового господарства. Бережіть ліс від пожеж! Тільки спільними зусиллями можливо зберегти лісові багатства від вогню/

Система Orphus