Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Робота мобільної точки доступу до системи БПД у селищі Опішня Зіньківського району

17 липня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, на базі Опішнянської селищної ради проведено зустріч з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

Зустріч провів головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Тетяна В’юн спільно з начальником Зіньківського бюро правової допомоги Сергієм Корнійком.

Під час заходу обговорили питання відновлення роботи антирейдерського штабу, шляхи попередження можливих рейдерських захоплень у районі, механізм дій в разі виникнення такої ситуації, випадки подвійної реєстрації права оренди земельних ділянок та основні аспекти діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.    

Крім того, присутнім розповіли про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #МаскиШоуСтоп; #ЧужихДітейНеБуває; #СтопНасильство.

Також усім громадянам було надано вичерпні юридичні консультації.

Система Orphus