Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинські рятувальники роз’яснили керівникам фермерських господарств правила пожежної безпеки під час жнив

Сьогодні в приміщенні Пирятинського районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулась нарада з керівниками агроформувань та селянсько-фермерських господарств Пирятинського району.

У нараді взяли участь представники Пирятинської районної державної адміністрації, управління держпродспоживслужби, начальник Пирятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Юрій Клименко, а також представники окремих районних служб.

Основною темою наради була робота підприємств сільськогосподарської галузі під час жнив.

Під час засідання, присутні обговорили питання щодо завершення у районі весняно-польових робіт та початок жнив, детально зупинившись на переліку культур у господарствах району, які підлягають збиранню, середній урожайності ранніх зернових по району, готовності зернозбиральної техніки до роботи та збереження врожаю від вогню.

Також, розглянули заходи з недопущення травмування та створення оптимальних умов роботи. На нараді зазначалося, що працівники сільськогосподарських підприємств повинні пройти медичне обстеження, додержуватись всіх санітарних норм, пройти навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки та охорони праці.

Начальник Пирятинського районного сектору Головного управління ДСНС в Полтавській області Юрій Клименко поінформував присутніх про правила пожежної безпеки під час жнивної кампанії, що зокрема передбачають перевірку справності сільськогосподарської техніки, наявність сертифікованих вогнегасників, проведення протипожежного інструктажу, превентивні заходи із запобігання пожеж на сільськогосподарських угіддях та їх поширення тощо.

Система Orphus