Ви тут:
Культура Суспільство 

Проект фільму «Ти – Космос» увійшов до десятки європейських проектів

Проект нового фільму режисера Павла Острікова «Ти – Космос» було відібрано до участі у міжнародному копродакшн-маркеті FRONTIÈRES, що відбувається у Монреалі з 19-го по 22-ге липня.

FRONTIÈRES Co-production Market – це спільний проект міжнародного кінофестивалю «Fantasia» та Каннського кіноринку «Marché du Film». Його було створено для налагодження зв’язків між продюсерами Північної Америки та Європи. Кожного року FRONTIÈRES презентує 20 проектів на стадії девелопменту (10 європейських та 10 північноамериканських) для 450 фахівців, що представляють інтереси провідних міжнародних студій та кінокомпаній, інвесторів, сейлз-агентів і дистрибютерів, повідомляє Держкіно.

Відібрані до FRONTIÈRES проекти мають нагоду представити свій фільм під час відкритого пітчингу і, за результатами презентації, провести індивідуальні зустрічі із зацікавленими у спільному виробництві учасниками кіноринку.

Організатори FRONTIÈRES Co-production Market відзначили, що проект «Ти – Космос» викликав неабиякий інтерес серед учасників заходу.  Не зважаючи на те, що український фільм було вперше відібрано до програми форуму, кількість запитів на зустріч із представниками фільму перевищила їх запланований обсяг ще до старту кіноринку і навіть до офіційної презентації.

Так, інтерес до проекту вже виявили представники таких компаній зі світовим ім’ям як Canal+, Netflix, Universal Pictures та представники міжнародних сейлз-агентів Celluloid Dreams, Wild Bunch і інших.

Це не перша нагорода та визнання для молодого режисера Павла Острікова. Його попередній фільм «Випуск’ 97» отримав нагороду Junior Jury Awards за найкращий короткометражний фільм на міжнародному кінофестивалі в Локарно минулого року та приз за найкращий короткометражний фільм на минулорічному Одеському кінофестивалі, а також був номінований на звання найкращої короткометражної стрічки Європейської Кіноакадемії у 2018 році.

Також нагадаємо, що проект фільму «Ти – Космос» було відібрано до участі та представлено на престижному французькому кіноринку LesArcsCoproductionVillages, що відбувся з 16-го по 19-те грудня 2017 року.

Проект художнього фільму «Ти – Космос». Це історія останнього кохання у всесвіті. За сюжетом, після потужного вибуху, що зруйнував Землю, космічний далекобійник Андрій – єдина людина у всьому всесвіті, доки Вона не надсилає сигнал із загубленої космічної станції. Попри всі складнощі та обставини, Андрій вирішує побачити Її.

Виробництво фільму «Ти – Космос» здійснює компанія LIMELITE, продюсерами є Володимир Яценко та Олександра Костіна.

Реліз фільму запланований на лютий 2020-го року.

Система Orphus