Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Працівників Кременчуцького відділу поліції привітали з професійним святом (ФОТО)

Вітання пролунали на  адресу кременчуцьких поліціантів на урочистому заході з нагоди Дня Національної поліції України.

Участь в урочистостях взяли міський голова Віталій Малецький, представники силових структур міста.  

Вітаючи працівників Кременчуцького відділу поліції, міський голова Віталій Малецький наголосив, що створення Національної поліції – це одна з успішних  реформ у державі. За час існування «нової» поліції довіра кременчужан до правоохоронних органів значно виросла. Сьогодні кременчуцькі поліцейські виступають надійним кордоном перед злочинними проявами, забезпечуючи в місті виконання законів України та дотримання правопорядку. Керівник міста зазначив, що три роки тому кременчуцька громада прийняла правильне рішення щодо надання фінансової підтримки тим, хто забезпечує її захист. Він висловив слова вдячності особовому складу Кременчуцького міського відділу поліції за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, за сумлінну службу, збереження миру і спокою в місті. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Кременчуцьких правоохоронців також привітали представники прокуратури, суду та Національної гвардії України.

Начальник поліції Кременчука Віталій Ботвина  зазначив, що кременчуцькі правоохоронці мужні, віддані своїй справі люди. За три роки створена  була фактично нова структура, представники якої перш за все покликані  захищати права та свободи громадян України. За цей час зроблено вже чимало, було важко, але силовики роблять все можливе, щоб громадяни їм повірили та довіряли.

У цей день грамотами та відзнаками різних рівнів за віддане служіння законам України нагородили представників особового складу Кременчуцького міського відділу поліції.

 

Система Orphus