Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пожежі у трьох колоніях Полтавщини: рятувальники провели спільні навчання

Співробітники Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області та вогнеборці з 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини спільно із працівниками Північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, добровільної пожежної дружини, відомчої пожежної охорони провели днями тактико-спеціальні навчання на території державних установ «Божковська виправна колонія № 16», «Крюковська виправна колонія № 29», «Надержинщинська виправна колонія № 65».

Під час тренувань, учасники відпрацювали плани взаємодії у разі виникнення пожежі. Зокрема, провели гасіння умовних пожеж на території навчально-тренувального полігону з залученням спецтехніки пожежно-рятувальних підрозділів та відомчої пожежної охорони. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Також, рятувальники провели додаткові інструктажі з користування первинними засобами пожежогасіння та пожежно-технічним обладнанням.

Проведення таких навчань є надзвичайно важливими, оскільки від злагоджених дій персоналу колоній та рятувальників під час пожежі залежить збереження життя і здоров’я засуджених.

Система Orphus