Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Постачальники молока вдруге зібралися під стінами підприємства-боржника ТОВ «Гадячсир» (ВІДЕО)

Після попередньої акції минуло близько 20 діб. За цей час селянам виплатили менше 2% відсотків від усієї суми боргу.

ТОВ «Гадячсир» заборгувало 49 мільйонів гривень за отримане молоко (понад 6 тисяч тонн) підприємствам ТОВ «Веприк Плюс», ТОВ «Млинівський Комплекс», ПП «Буринське» і ТОВ «Шишацьке». Про це на своїй сторінці у соцмережі написав голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко.

– На цих 4-х підприємствах працює понад 200 людей, які стали заручниками ситуації. Через недоотримання коштів від “Гадячсиру”, на цих підприємствах утворилася заборгованість перед працівниками та селянами-виробниками молока і заборгованість перед державою по сплаті податків. Існує ризик закриття цих підприємств. Що, безумовно, не можна допустити.

Треба спільно шукати вихід із ситуації. Ми готові і далі бути посередниками між підприємствами для досягнення компромісу і вирішення проблеми. При цьому сторонам, передусім ТОВ “Гадячсир” слід виконувати домовленості. Іншого — не дано. На жаль, подібні ситуації зараз не рідкість, враховуючи, щовиробники молочної продукції в Україні на 90% були орієнтовані на російський ринок. 

Зараз виробники модернізують обкладання та технологічний процес, для того, їхня продукція відповідала європейським стандартам і була витребувана на європейському ринку, – написав Олексій Матюшенко.

https://www.facebook.com/matushenkoov/videos/2162870887329209/

Система Orphus