Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Понад 7 млн грн спрямують Полтавській області для виплати компенсації учасникам та АТО та внутрішньо переміщеним особам

З метою реалізації пільгового права сімей на забезпечення житлом відповідно до Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” у поточному році в Державному бюджеті затверджено фінансування програм, спрямованих на забезпечення житлом сімей учасників АТО, сімей учасників бойових дій на території інших держав та сімей внутрішньо переміщених осіб, з числа учасників АТО.

В обласній державній адміністрації 13 липня 2018 року відбулося чергове засідання Комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей. Розглянуто питання розподілу коштів, виділених на засіданні Уряду 4 липня поточного року для забезпечення житлом сімей учасників АТО та сімей внутрішньо переміщених осіб, з числа учасників АТО. Полтавській області на вказані цілі затверджено 7,7 млн. грн, повідомляє Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Кошти в сумі 7,1 млн грн передбачено спрямувати на виплату компенсації 9 сім’ям осіб з інвалідністю ІІ групи з міст Полтава, Кременчук, Глобинського та Кременчуцького районів.

Всього на поточний рік області на виплату компенсації на придбання житла сім’ям учасників АТО з державного бюджету виділено 23,9 млн грн, для забезпечення житлом 29 сімей, в тому числі 7 сімей загиблих учасників АТО та 22 сімей осіб з інвалідністю ІІ групи з числа учасників АТО. На даний час в рамках державної програми вже отримали грошову компенсацію 15 сімей учасників АТО. За рахунок виплаченої компенсації однією сім’єю придбано житло. Кошти в сумі 0,6 млн грн передбачено спрямувати на виплату грошової компенсації для придбання житла сім’ї внутрішньо переміщеної особи з числа учасників АТО, яка проживає у Горішніх Плавнях.

Питання забезпечення житлом пільгових категорій громадян перебуває в області на постійному контролі органів соціального захисту.

Система Orphus