Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 2 мільярди гривень податків отримав бюджет від полтавських платників

«За січень – червень 2018 року до державного бюджету від платників Полтави надійшло 995 мільйонів гривень податкових платежів», – підбив підсумки роботи за 1 півріччя 2018 року керівник ДПІ у місті Полтаві Олег Бакум.

До місцевого бюджету за цей час мобілізовано  1 мільярд 80 мільйонів гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили майже 900 мільйонів гривень, що на 168 мільйонів гривень більше за відповідний період 2017 року.

Також Олег Бакум зазначив:

«Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету – на 131 мільйон гривень у порівнянні з минулим роком зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала майже 630 мільйонів гривень, що становить 70 % в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 24 мільйони гривень більше сплатили суб’єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі – понад 120 мільйонів гривень єдиного податку з початку року, з яких приватні підприємці сплатили 95,5 решту – 25 мільйонів гривень – забезпечили юридичні особи».

З початку року до міського бюджету надійшло 88 мільйонів гривень плати за землю, що на 5,6 мільйонів більше, ніж торік. Більшу частину надходжень забезпечили платники – юридичні особи –78 мільйонів. Від фізичних осіб бюджет міста отримав 10 мільйонів гривень.

За рахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився на 33,5 мільйонів гривень.

За 6 місяців 2018 року платниками міста Полтави сплачено майже 1 мільярд 160 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 257 мільйонів гривень більше ніж за аналогічний період 2017 року. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus