Ви тут:
Оголошення Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавців запрошують на велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!

Зустрінти учасників веломандрівки можна на в’їзді у Полтаву – 7-го серпня о 19:00.

Познайомитися з учасниками велопробігу та спробувати кермувати тандемом, або із закритими очима на другому місці, відчути світ навколо по-іншому у Полтаві можна буде 8-го серпня з 14:00 до 16:00 на Театральній площі (вул. Гоголя 17).

Понад 1000 км на велосипедах-тандемах – в Україні відбудеться унікальний велопробіг за участі незрячих та зрячих людей
З 5 по 24 серпня 2018 року учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» проїдуть понад 20 міст: з Харкова через Полтаву, Дніпро, Запоріжжя до Херсону.

Організатори закликають долучатися усіх бажаючих: можна стати пілотом, штурманом або волонтером проекту.

Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» – перша в Україні соціальна ініціатива, завдяки якій незрячі люди можуть повноцінно подорожувати країною на велосипедах, а також соціалізуватись – адже весь маршрут вони долають разом зі своїми зрячими напарниками.

Долучитися до велопробігу може кожний: на власному велосипеді; стати пілотом тандему; штурманом, якщо ви маєте порушення зору; волонтером для допомоги під час мандрівки. Доєднатися до пробігу можна на будь-яку дистанцію та будь-яку кількість днів. Для цього потрібно заповнити анкету на сторінці велопробігу в фейсбуці.

“Ми робимо велопробіг вже четвертий рік поспіль і за цей час кількість учасників збільшилася втричі, – говорить координаторка велопробігу Вікторія Лучка. Цього року велопробіг відбувається в пам’ять українця Миколи Пеха. Незрячий від нарождення Пех зумів досягти надзвичайних успіхів у самореалізації – отримав освіту у сфері міжнародних відносин як в Україні, так і в США, Канаді та Великобританії, працював та викладав, а також створював можливості для самореалізації як зрячих так і незрячих молодих людей по всій Україні”.
Велопробіг розпочнеться 5-го серпня із площі Свободи у Харкові. За увесь час його учасники подалають понад 1000 кілометрів і ще раз доведуть – великі зміни у світі починаються з маленьких подорожей.
24-го серпня на фініші у Херсоні “Бачу! Можу! Допоможу!” встановить рекорд України як найбільший велопробіг за участі незрячих і зрячих людей на тандемах.
Facebook-сторінка велопробігу: https://www.facebook.com/iseeua. Сайт: velo-tandem.org
Організатори: ГО «Інститут українських студій», ГО людей з інвалідністю Fight For Right.
Співорганізатори в Полтаві: ГО «ВелоПолтава».

Прес-конференція організаторів велопробігу у Полтаві відбудеться 8-го серпня об 11:00 в ОКІА “Новини Полтавщини”, вул. Соборності, 45.

Система Orphus