Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на лекцію зі створення чат-ботів у Telegram

2 серпня о 19:00 в «Beetroot Academy» (проспект Миру, 36) пройде відкрита лекція зі створення чат-ботів у Telegram. У її рамках учасники дізнаються про ці інструменти, навіщо вони потрібні та як їх зробити самотужки.

Чат-бот — програма, що імітує розмову з людиною в інтернеті. Даний інструмент використовується здебільшого в месенджерах (Facebook Messenger, Telegram тощо).

Викладач «Beetroot Academy» у Краматорську Вадим Завгородній говорить, що це — машина, якій людина залишає запит і на який отримує відповідь:
— Наприклад, я неї питаю: «Які сьогодні є заходи?», вона звертається на сервер, отримує дані і повертає їх мені.

За словами викладача, Back End — це серверна розробка:
— Припустимо, що Клієнт — це браузер, з якого ми отримуємо всю інформацію. Back End — це задня частина. Коли людина посилає браузеру питання, щоб отримати інформацію про товар, її ціну тощо, запит посилається на сервер. Там виконується певна логіка. Після цього інформація повертається у браузер, де людина її отримує. А так як користувач не бачить всіх логічних махінацій, має назву «Back End», тобто «задній двір».

Мета лекції — навчити людей створювати чат-ботів у Telegram.

На занятті учасники дізнаються інструменти для створення Telegram-бота і які переваги за допомогою цього отримати. Вадим Завгородний розповість як взаємодіють сервери між собою і на практиці зробить бота.

За словами організатора, локального менеджера «Beetroot Academy» Анни Куриленко, подібні лекції — можливість побачити все на власні очі:
— У рамках таких заходів реально трішки наблизитися до розробки та познайомитися з людьми з ІТ-сфери. Особливо це корисно для людей, чия діяльність не пов’язана з ІТ.

Організатори запрошують всіх бажаючих. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2A2dlmX .

У разі додаткових запитань: 066-69-84-691 (Анна).

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня «Beetroot» організував у Полтаві зустріч із керівником платформи «Тепле Місто», співзасновником ресторану «Urban Space 100» Юрієм Філюком та координаторкою програми «Urban Space» Мартою Гладкою.

Софія Добряк

Система Orphus