Полтавський боксер став чемпіоном України з серед студентів

У ваговій категорії до 81 кг Олександр Погрібняк провів чотири поєдинки, у яких переміг Павла Юськіва з Києва, Михайла Сухого з Дніпра, Олександра Пилипчука з Києва та Євгена Павловського з Горішніх Плавнів.

Днями Олександр Погрібняк з тренером Олександром Скрипником завітав до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, щоб поділитись враженнями.

Бокс – це благородний вид спорту, перемога здобувається один на один, не порушуючи правил. Справжній боєць може показати свій характер та фізичний розвиток на ринзі. – розповідає Олександр Погрібняк. – З Пилипчуком мені доводилося боксувати раніше, тож я знав, що буде непросто. Та найважчим був поєдинок у фіналі.

Я помітив Олександра ще у 2010 році, коли вперше той брав участь у загальноукраїнських змаганнях. Тоді він провів чотири поєдинки, і в усіх переміг. З того часу я приділив йому особливу увагу, і не сумнівався у його перемозі на першості України серед студентів, – говорить тренер Олександр Семенович Скрипник.

Довідково.

У місті Дніпро в спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова протягом 5 днів проходив чемпіонат України з боксу серед студентів.
Студенти-боксери 34 закладів вищої освіти з Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва виборювали призові міста.
Спортсмени міста Києва у вагових категоріях 49 кг. – Андрій Єфимович, 56 кг. – Михайло Дзязько, 69 кг. – Віктор Петров та 75кг.- Володимир Мадзюк вибороли 4 золоті медалі.
У боксерів Харківської області Анара Умудова (52 кг.), Владислава Разсолова (60 кг.), ЯнісаКуриленка (64 кг.) три золоті медалі.
У господарів чемпіонату 2 золоті медалі. У ваговій категорії 91 кг. перше місце виборов Костянтин Пінчук, Роберт Жмурко посів перше місце у ваговій категорії +91 кг.
У Олександра Погрібняка з Полтавської області золота медаль у ваговій категорії 81 кг.