Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

Полтавську співачку Ніну Кірсо перевели до столичної приватної клініки

Ще на початку червня у солістки групи “Фрістайл” Ніни Кірсо стався інсульт  –  більше місяця 55-річна співачка знаходиться в комі.

У Полтавській обласній клінічній лікарні в перші дні хвороби артистці була проведена операція, завдяки чому вдалося уникнути погіршення ситуації. Зараз Кірсо перебуває в комі першого ступеня, а не другого. Тож шанси на одужання є.

7 липня за наполяганням родичів і колег співачки її перевезли в одну зі столичних клінік, де, вони подіваються буде більше шансів на швидше одужання.

“Я не можу назвати клініку і лікарів. Це закрита інформація, – сказав арт-директор “Фрістайлу” Ігор Лахін. – Потрібні великі кошти на лікування. Допомогу отримуємо від артистів, простих людей”.

Серйозне лікування і реабілітація вимагають величезних фінансових витрат, тому колеги Ніни Кірсо організовують благодійний концертний тур по Україні, щоб матеріально підтримати сім’ю співачки.

Про свою участь в турі заявили Віталій і Світлана Білоножко, Ольга Сумська, Ауріка Ротару, Алла Кудлай, Віталій Козловський, Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, Надія Крутова-Шестак, Петро Чорний, Дмитро і Назарій Яремчуки. Крім того, будуть виступати учасники “Фрістайлу” і колективу “Діти “Фрістайлу”.

Графік благодійних виступів:

  • 18 серпня — Житомир, «Ракушка»;
  • 21 жовтня — Київ, «Жовтневий палац»;
  • 7 листопада — Полтава, ПД «Листопад».

Полтавці запросили колег-артистів з України, Білорусі та Росії долучитися до участі у благодійних концертах.

На сьогодні сестра солістки гурту «Фрістайл» Ніни Кірсо, згідно з  рішення міськвиконкому, отримала 30 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги на лікування співачки.

Система Orphus