Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

Полтавські рятувальники влаштували флешмоб-акцію

З початку року на водних об’єктах Полтавщини загинуло 34 людини, з них шестеро дітей. Це майже вдвічі перевищує кількість за аналогічний період 2017 року. 

Полтавські рятувальники вирішили провести профілактичну флешмоб-акцію для зменшення трагічних випадків на воді, повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Так, співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області вирішили провести дводенну флешмоб-акцію.

Вони спустили байдарки на воду та вирушили у подорож. Аби привернути увагу суспільства до проблеми нещасних випадків на воді та вкотре застерегти громадян від необачного поводження під час відпочинку на річках, ставках, озерах.

” За ці дні ми подолаємо кілька десятків кілометрів річкою Псел за маршрутом смт Шишаки – Яреськи – Велика Багачка. Під час акції зупинятимемось на пляжах населених пунктів та проводитимемо профілактичну роз’яснювальну роботу з відпочивальниками. Також вручатимемо листівки з правилами безпечної поведінки на воді”, – розповів керівник Головного управління ДСНС України в Полтавській області Володимир Салогуб.

 

Щоб запобігти загибелі  на воді, рятувальники регулярно з полтавцями проводять профілактичні бесіди, відвідують пляжі та нагадують правила безпечної поведінки на воді.

Система Orphus