Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники роз’яснили керівникам сільськогосподарських підприємств вимоги пожежної безпеки під час жнив

З метою запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, на базі одного із підприємств у селі Калашники Полтавського району фахівці обласної Служби порятунку «101» провели з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Полтавського району семінар-нараду. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час наради, співробітники Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області роз’яснили вимоги пожежної безпеки під час жнивної кампанії та провели додатковий інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки та правильного використання первинних засобів пожежогасіння. Також, рятувальники вручили учасникам семінару тематичні листівки.

Після засідання, фахівці ДСНС оглянули зернозбиральну техніку на відповідність вимогам пожежної безпеки, зокрема на наявність первинних засобів пожежогасіння  – вогнегасників, лопат тощо.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області наголошує: категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна. Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!

 

Система Orphus