Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники провели змагання з професійної майстерності серед підрозділів області (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні на базі аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулися змагання з професійної майстерності серед підрозділів Головного управління. За право називатися кращими змагалися 30 команд.

У офіційному відкритті взяли участь начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, ветерани, учасники змагань, повідомляють у відомстві.

Начальник ГУ ДСНС області Володимир Салогуб привітав присутніх з відкриттям змагань, побажав учасникам продемонструвати найкращі результати.

«Бажаю вам витримки, сил та здоров’я, успіхів та досягнення нових результатів. Хай в сьогоднішніх змаганнях не буде переможців та переможених, а всі будуть чемпіонами», – додав Володимир Салогуб.

Під час змагання, рятувальники демонстрували на швидкість навики та вміння з перерізання арматури за допомогою гідравлічних ножиць та кряжування дерева за допомогою бензопили, перенесення вантажу та транспортування умовного постраждалого на ношах, перенесення та встановлення висувної драбини, закріплення 4-х кінців рятувальних мотузок за конструкцію, оперативне розгортання з умовним встановленням автоцистерни на водоймище на два всмоктуючи рукава з приєднанням сітки, прокладання двох робочих ліній по одному рукаву та подача двох стволів на гасіння умовного осередку пожежі (мішень) до спрацювання сигнального пристрою.

Кваліфіковане журі змагань, яке складалося з досвідчених співробітників Головного управління оцінювало за визначеними критеріями правильність та швидкість виконання кожної вправи.

Команди демонстрували чіткість та злагодженість дій, бойовий дух, жагу до перемоги. Кожна вправа, яку виконували учасники змагань базується на повсякденній роботі рятувальників – ліквідації надзвичайних подій та ситуацій.

Отже, за підсумками, кращі результати показала команда 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини, друге почесне місце вибороли представники 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини, третє місце посіли бійці з 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Переможці та призери отримали медалі, грамоти, кубки та цінні подарунки.

Система Orphus