Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська школярка отримуватиме президентську стипендію

Тетяна Майборода стала переможницею Міжнародного мовно-літературного конкурсу.

Про це йдеться у тексті Указу Президента України Петра Порошенка №215/2018 від 25 липня 2018 року

“Відповідно до Указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 “Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка” та від 1 вересня 2011 року № 884 “Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка” постановляю:

Призначити строком на один календарний рік стипендії Президента України переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Тетяні Майбороді – учениці 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи І – III ступенів № 4 Полтавської міської ради Полтавської області”, – йдеться у тексті документу.

Як розповідається на сайті навчального закладу, історія Полтавської загальноосвітньої школи №4 починається з 1900 року, коли статський радник Олександр Оттович Байер заснував на власні кошти перше в Полтавській губернії приватне семикласне комерційне училище. Це був привелійований навчальний заклад для багатих та заможних людей. Готували для Полтавської губернії спеціалістів із торгівлі й комерційних справ середньої кваліфікації. Училище знаходилося за адресою: вулиця Новополтавська, 30.

Система Orphus