Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина не увійшла до переліку областей з найвищими цінами на продукти

Київ і Закарпатська область мають найвищу вартість соціальних продуктів харчування. Разом ці регіони мають майже половину найдорожчих продуктів із переліку, який моніториться Держстатом.

Окрім столиці і Закарпаття, у  ТОП-5 областей, де зберігаються найвищі ціни на продукти увійшли Київщина, Херсонщина та Волинська область.

“У Києві найвищі ціни на такі продукти: хліб пшеничний із борошна вищого ґатунку – 32,1грн за кілограм, для порівняння, середній показник по Україні – 19,3грн; хліб пшеничний із борошна першого ґатунку – 19,5грн, а по Україні – 15,3грн; хліб житній – 22,6грн за кілограм, середня ціна – 16,1грн; яйця – 29,4грн за десяток, при середньостатистичній – 24,2грн; сало – 99,2грн, по країні – 68,8грн; яблука – 26,8грн за кілограм, при середньоукраїнській – 21,9грн; буряк – 14,1грн, середня –12,6грн; морква – 15,1грн за кілограм, а по Україні середній показник – 13,7грн”, – йдеться у повідомленні генерального директора Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексія Дорошенка на його сторінці у Фейсбук.

До загального списку з найвищими цінами не увійшли наступні області: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська.

 

Система Orphus