Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтава: XX ювілейна Студреспубліка за нове просвітництво й розумну солідарність (ФОТО)

Із 28 червня по 1 липня на березі Ворскли, під Полтавою відбувся XX Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Найпрогресивніша молодь Полтавського регіону, інтелектуал(к)и й експерт(к)и, творчі особистості 3 доби працювали над темою: «Як досягти прогресу й миру на Полтавщині?»

Студреспубліка – це унікальне місце, яке об’єднує всю Полтавську область і де народжуються ідеї, реалізація яких призведе до відродження Полтавщини у великій сім’ї громад, регіонів, місць і місцин України! Висновок із роботи: «реформація» нашого мислення і молодіжна суспільна енергія – прямий шлях до прогресу й миру на Полтавщині.

За три доби всередині програми Студреспубліки відбулося майже 60 подій, суб-фестивалів і окремих проектів. Це факультативи від експертів, семінари, презентації роботів, дронів і віртуальної реальності, інтелектуальні ігри, конкурси краси особистості, фотоконкурси, квести, денні й нічні туси, літературні читання, кінопокази під відкритим небом, спортивно-журналістський проект «Республікада», футбол, волейбол, дебати, Кубок КВН, різноманітні флешмоби та ін.

З висновків великої оргдіяльнісної гри можна підкреслити, що на Полтавщині взагалі бракує широких змістовних дискусій навколо актуальних проблем і майбутнього взагалі. Про масовий виїзд молоді за кордон, рівні права й розширення свобод, про створення площадок для нового просвітництва ніхто не хоче говорити. Сьогодні для досягнення прогресу і миру на Полтавщині необхідно працювати над проектами громадянської солідарності, які б об`єднували людей.

Вибори Студентського мера Полтавщини виграв Владислав Призов, випускник Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва і студент Полтавської державної аграрної академії. Крім того, обрано десять депутатів Студентського магістрату, які представлятимуть інтереси студентства на Полтавщині як законно обраний громадський орган. Наразі перший пункт передвиборної програми виконано, посортоване сміття здано на переробку і на отримані кошти будуть закуплені книжки, ватмани і маркери для роботи.

Учасники дякують за проявлену солідарність навколо проблеми прогресу й миру на Полтавщині усім, хто долучився до організації й проведення «Студентської республіки-2018», а саме партнерам і спонсорам, органам державної влади й місцевого самоврядування, творчим колективам і спілкам, громадським організаціям і органам студентського самоврядування, випускникам Студреспубліки, окремим прогресивним громадянам, а особливо Управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації і виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Організатори Полтавської Студреспубліки запрошують на фінал XX Міжнародної програми «Студентська республіка», який відбудеться на узбережжі моря на День Незалежності України, куди приїдуть учасники з усієї України працювати над темою «Як досягти прогресу й миру в Україні і на Планеті?»!

Оргкомітет

Система Orphus