Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава долучилася до «Українського лабіринту можливостей»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня в Полтаві БО «Світло надії» за участі Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА провели інформаційну акцію «Лабіринт можливостей».

«Проведення таких акцій є дуже важливим. Сьогодні полтавці мають можливість, просто на вулиці, дізнатись як можна захистити себе від торгівлі та що робити, якщо потрапив у таку ситуацію», — розповів заступник начальника відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Лелюк.

Учасники заходу здійснили віртуальну подорож лабіринтом, який відкрив можливість працевлаштування за кордоном. Щоби подорож пройшла успішно та безпечно, і залишила тільки приємні спогади, їм потрібно було правильно відповісти на поставлені питання та знайти правильне рішення в різноманітних життєвих ситуаціях.

«З 2016 року БО «Світло надії» є регіональним партнером Міжнародної організації з міграції в Полтавській області та проводить комплексну роботу з протидії торгівлі людьми. Важливо підвищити обізнаність громадян щодо правил власної безпеки при працевлаштуванні», — повідомила програмний спеціаліст БО «Світло надії» Ольга Гришко.

Найголовнішим правилом захисту себе від торгівлі людьми є трудовий договір.

«Як в Україні так і за кордоном, кожна людина повинна укладати трудовий договір, у якому чітко будуть прописуватись обов’язки, умови оплати, вихідні та інше», — додала Ольга Гришко.

«Мене зацікавив такий лабіринт і я вирішив спробувати. Мої знання допомогли дійти до фінішу, хоча й під час проходження лабіринту дізнався чимало нового», — розповів перший переможець «Лабіринту можливостей» Богдан.

Система Orphus