Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини підбила підсумки роботи за півріччя поточного року

В актовому залі Головного управління Національної поліції Полтавщини 6 липня відбулася розширена оперативна нарада за участю керівників галузевих служб апарату, територіальних відділів, відділень та їх заступників.

На початку наради начальник ГУНП області Андрій Замахін відзначив роботу понад 20-ох поліцейських, які продемонстрували високий професіоналізм та ефективність протидії злочинності в області упродовж першого півріччя.

Далі, у робочому режимі, були проаналізовані досягнення та недопрацювання територіальних підрозділів поліції за останні 6 місяців.
Зокрема, акцентована увага на тому, що в області загалом спостерігається позитивна тенденція щодо зменшення тяжких та особливо тяжких злочинів на 7,5%. Але, як зазначив начальник поліції області, це не той результат, який би влаштовував керівництво Главку та громадянське суспільство.

«У нас є певні позитивні досягнення у протидії злочинності. Але мене не влаштовує ефективність роботи ряду територіальних підрозділів по пріоритетним напрямам діяльності поліції. Я жорстко вимагатиму результативності від кожного керівника підрозділу щодо запобігання злочинам проти особи та злочинам майнової спрямованості. Також наголошую на необхідності посилення боротьби з організованою злочинністю, злочинами у паливно-енергетичному комплексі, наркозлочинністю, незаконним видобутком корисних копалин та вирубкою лісових насаджень. Окремо акцентую увагу на превенції вбивств, розбоїв, грабежів та квартирних крадіжок. А також вимагаю якісного і ефективного розслідування злочинів зазначених категорій», – наголосив на нараді Андрій Замахін.

У своїй промові начальник обласної поліції Полтавщини підкреслив, що головним завданням кожного поліцейського є сумлінне і віддане служіння українському народові заради спокою та безпеки громадян, захисту законних інтересів громади та держави. Задля досягнення максимально ефективного результату, очільник ГУНП рекомендував тісніше спілкуватися із місцевими територіальними громадами. Завжди працювати з людьми і для людей.

«Вам необхідно навчитися сприймати проблему кожної людини як свою особисту і відповідним чином реагувати. Не забувайте, що ми служимо людям, які надаватимуть оцінку роботі кожного з нас. І це правильно як за законом, так із морального боку. Коли громада бачитиме вашу сумлінність і порядність то й повага до поліцейського лише зростатиме», – зазначив Андрій Замахін.

На нараді також із доповідями і звітами виступили керівники галузевих служб та територіальних підрозділів поліції. Не обійшлося й без притягнення до дисциплінарної відповідальності тих, хто спрацював неякісно.

Резюмуючи нараду, очільник поліцейського Главку доручив:
• Швидко і якісно реагувати на всі без винятку звернення та повідомлення громадян;
• У максимально стислі терміни прибувати на місця подій як у містах, так і в селах. Для цього максимально використовувати можливості груп реагування патрульної поліції в районах, наряди патрульних поліцейських у Полтаві та Кременчуці, а також наряди поліції охорони та слідчо-оперативні групи, які входять до єдиної дислокації нарядів області.
• Тісно співпрацювати із місцевими громадами. Керівникам територіальних підрозділів, а також дільничним поліцейським особисто виїжджати у населені пункти на території обслуговування, здійснювати систематичний прийом громадян на місцях, інформувати територіальні громади про стан оперативної обстановки та результативність роботи місцевої поліції. Налагоджувати тісну співпрацю з місцевими мешканцями, у тому числі із залученням громадських формувань до охорони публічної безпеки і порядку;
• Задля вирішення безпекових питань тісно співпрацювати із органами місцевої влади та самоврядування.
• Вжити вичерпних заходів до розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів.
• Забезпечити належний рівень публічної безпеки і правопорядку в населених пунктах області.
• Дотримуватися особистої дисципліни й законності як на службі, так і побуті.

Система Orphus