Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Погодження спецдозволів та зміни до показників бюджету: сесія Полтавської облради у світлинах (ФОТО, ВІДЕО)

Учора у приміщенні адмінбудівлі Зіньківської райради відбулося пленарне засідання двадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

На засіданні народні обранці розглянули більше сотні питань. Сесію завершили за чотири години. 

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький: 

– Двадцята сесія Полтавської обласної ради відбулася у Зінькові. Розглянуто 136 питань порядку денного – це абсолютний рекорд по кількості опрацьованих проектів. Головне – зміни до бюджету та розподіл коштів, відповідно до перевиконання та прогнозних показників. 

Із важливого – відповідно до рекомендацій профільної комісії, рада підтримала надання 14 погоджень надрокористувачам на видобуток вуглеводнів та розширення площ. Нагадаю, саме Полтавська обласна рада своєю позицією “мотивувала” депутатський корпус Верховної Ради України прийняти закон №3038 щодо сплати 5% ренти до місцевих бюджетів. Хочу зазначити, що тільки в Полтавській області впроваджено сплату надрокористувачами додаткових, “бонусних”, коштів до місцевого бюджету – в рамках Угод ми отримаємо 15 млн грн і це крім ренти та прямих договорів між компаніями та органами місцевого самоврядування! 

Наступне резонансне питання – використання червоно-чорного прапора на території області. Протягом усім голосувань я підтримував даний проект, більше того, запропонував компромісне рішення, яким передбачалось погодження використання прапора, яке б регламентувалось відповідним Положенням. Саме це Положення і повинно було регулювати дати та місця використання символіки. 

Хочу подякувати колегам-депутатам, виконавчому апарату обласної ради, голові Зіньківської районної ради Сергію Нерозі та якісну підготовку сесійного засідання.

– Взяв участь у пленарному засіданні двадцятої сесії. Депутати розглядали та затверджували важливі питання для Полтавщини. Внесені зміни та доповнення стосуються безпеки дорожнього руху, захисту населення від надзвичайних ситуацій, розвитку фізичної культури та спорту тощо. Працювали швидко та ефективно, адже профільні комісії попередньо обговорювали всі питання. Тож депутати затвердили більшість питань, які покращать роботу галузей області. Сподіваюсь, що позитивні результати сесії швидко втілимо і пришвидшимо розвиток Полтавщини, – написав на своїй сторіці у соцмережі голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Нагадаємо, що сесію Полтавської обласної ради можна було переглянути онлайн

У Зінькові розпочалося виїзне засідання сесії Полтавської облради, на порядку денному більше сотні питань (ФОТО)

У “Об’єднаному готельному господарстві” Полтавщини новий гендиректор

Один із депутатів обласної ради вирішив достроково припинити повноваження

Двом комунальним підприємствам на Полтавщині збільшили статутний капітал

Депутати обласної ради не підтримали рішення про використання червоно-чорного прапора

Депутати Полтавсьокї облради проголосували за погодження спецдозволів на видобування вуглеводнів

На Полтавщині збільшили грошову оцінку землі ГКЗ

Обласна рада затвердила зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік

На Полтавщині знизився рівень злочинності: оприлюднили результати діяльності органів прокуратури за 6 місяців 2018-го

Система Orphus