Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Підтримка захисників: Кременчук придбав два спецавтомобілі для військових (ВІДЕО)

Кременчук – велике промислове місто, де розташовано багато стратегічно-важливих об’єктів загальнодержавного значення. Усі вони знаходяться під надійним захистом спеціальних підрозділів, які, у свою чергу, підтримує місто. Цього року, на виконання Програми антитерористичних заходів, для одного з таких підрозділів придбали 2 сучасні спецавтомобілі. Завдяки новим транспортним засобам, спецпризначенці зможуть виконувати свою роботу ще краще на благо кременчужан та вцілому України.

Народний депутат України Юрій Шаповалов переконаний, що реальна допомога і підтримка з боку міста є, перш за все, запорукою якісної і оперативної роботи спецпідрозділів. Це дасть можливість  спецпризначенцям  завжди бути в повній бойовій готовності, мати у своєму розпорядженні сучасні зразки техніки та спорядження, а кременчужанам  – бути спокійними за свою безпеку та  життя. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Віталій Малецький висловив впевненість у тому, що і наступного року депутатський корпус підтримає рішення про подальше фінансування Програми антитерористичних заходів і нові зразки техніки  та транспортних засобів  надійдуть у частини, що забезпечують дотримання правопорядку в місті та спокій кременчужанам.

Система Orphus