Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Підприємець Юрій Філюк у Полтаві розповість, навіщо місту громадський ресторан

20 липня о 17:00 в RestoClub «Podium» (ТРЦ «Metropolitan Mall», 5 поверх, вул. Гоголя, 38) пройде зустріч із підприємцем, керівником платформи «Тепле Місто», співзасновником ресторану «Urban Space 100» Юрієм Філюком та координаторкою програми «Urban Space» Мартою Гладкою.

Юрій Філюк (джерело — kurs.if.ua)
Юрій Філюк (джерело — kurs.if.ua)

Юрій Філюк — співзасновник мережі «23 ресторани» в Івано-Франківську. Разом із друзями він створив кілька концептуальних закладів — ресторан «Fabbrica», де готують піцу і пасту на відкритій кухні, кав’ярню «Говорить Івано-Франківськ», кафе з бельгійськими вафлями «Мануфактура».

Ресторан «Urban Space 100» відкрився у Івано-Франківську наприкінці 2014 року. 100 засновників у рівних долях профінансували цей заклад. Ресторан працює та генерує прибуток, що спрямовується на некомерційні проекти з розвитку Івано-Франківська. Рішення про те, які проекти підтримати, приймають засновники ресторану.

1 вересня у Києві відкриється другий ресторан з такою ж концепцією — «Urban Space 500».

Ідея належить платформі «Тепле Місто», керівником якої є Юрій Філюк. Він та координаторка програми «Urban Space» Марта Гладка ознайомить полтавців з можливістю відкриття такого закладу у Полтаві.

Цілі «Urban Spaces»:
створення прозорого цільового фонду, призначеного для фінансування соціальних проектів та стартапів.
об’єднання людей практичного інтелекту, готових інвестувати у проект та розподіляти кошти на фінансування інших ініціатив

Організатори зустрічі у Полтаві — українсько-шведська компанія «Beetroot» та ІТ-школа веб-розробки та дизайну «Beetroot Academy».

Після лекції проведуть дискусію у формі питання-відповідь щодо реалізації проекту в Полтаві.

Вхід вільний. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/woUVRV.

У разі додаткових запитань: (050) 833-53-73, (097) 851-90-93 (Анна).

Софія Добряк

Система Orphus