Ви тут:
Суспільство 

Під Кременчуком в наметовому таборі діти вчилися виживати в умовах природи

На початку липня поблизу Кременчуком відбувся наметовий табір “Еволюція-2018”, учасниками якого стало півсотні вихованців Національної скаутської організації “Пласт” з різних куточків України, зокрема Дніпропетровської, Полтавської, Харківської та Львівської областей.Про це “Новинам Полтавщини” повідомили у Кременчуцькій станиці “Пласту”.

У рамках табору юні скаути вчилися виживати в умовах природи з мінімальним комфортом, самі готували собі їсти, навіть випікали хліб. Серед їхніх завдань було облаштування побуту з навколишніх матеріалів. Діти самі майстрували  столи без жодного гвіздка, і навіть викопали компактний льох. Другий етап табору відбувався біля річки Псел, де діти  практикувалися в плаванні на байдарках та змагалися у спритності та подоланні смуги перешкод.

Пласт заснований 1912 році трьома львів’янами: Іваном Чмолою, Олександром Тисовським та сином Івана Франка, Петром. Його метою є всебічне виховання молоді. Зараз у Пласті налічується близько 8000 тисяч пластунів, зокрема 1000 волонтерів, у тому числі батьків, які долучаються до виховання дітей в дусі скаутингу.

Фото: Юрій Михайленко