Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Освітяни Полтавщини обирають Приватбанк

Більше 10 000 співробітників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Полтави та області мають можливість отримувати заробітну плату на картку ПриватБанку. Зарплата тут – це не просто зарахування грошей на карту. Це – сукупність надсучасних сервісів і якісного обслуговування, які стають доступними кожному клієнту банку. ПриватБанк представлений в Полтавській області найрозвиненішою банкоматно-термінальною мережею та зручними відділеннями, у яких можна отримати повний спектр банківських послуг.

 “Нескінченні черги, виснажливий пошук банкомату – про це можна забути. До послуг наших клієнтів – 354  банкомати і 503 термінали самообслуговування у всіх районах міста та області, – зазначає керівник напрямку по залученню та реалізації зарплатних проектів Полтавського ГРУ ПриватБанку Євген Немченко. – Співробітники дитячих садочків та шкіл, які стали клієнтами ПриватБанку, отримали також можливість знімати готівку без комісії у всіх без винятку банкоматах України, а не тільки у наших. Також наші клієнти можуть виконувати фінансові операції в будь-який час і з будь-якої точки через Інтернет-банк Приват24 або мобільний додаток Privat24”.

 Для власників зарплатних карток ПриватБанк максимально спростив отримання фінансових довідок, зокрема для оформлення документів для візи. Тепер, співробітник підприємства може як переглядати, так і роздруковувати будь-яку довідку за якою раніше потрібно було відвідувати відділення банку і все це безкоштовно через Інтернет-банк Приват24.

 Крім того в  Інтернет-банку Приват24  є дуже зручна послуга – «Соціальний кабінет». За допомогою цього сервісу клієнти, які працюють, зможуть розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії, а пільгові категорії населення (пенсіонери та одержувачі субсидій і соціальних виплат) – дізнатися інформацію про перерахунок пенсії, розрахувати розмір субсидії, оформити заяву на виплату пенсії або соціальної допомоги.За допомогою «Соціального кабінету» клієнти банку можуть також отримати інформацію про порядок оформлення допомоги в разі народження дитини, уточнити перелік необхідних документів для призначення пенсії та субсидії.

 Для власників “Карт для виплат”, для збільшення  доходу від отриманих виплат, ПриватБанк пропонує послугу «Стандарт безподатковий». Ця послуга на 27% більш дохідна, ніж звичайні вклади, тому що проценти за нею не оподатковуються. Послуга доступна для клієнтів, які отримують заробітну плату, пенсії, соціальні виплати на картки банку. Користуватися новою послугою можна так само, як і звичним депозитом. Оформити послугу «Стандарт безподатковий» можна в будь-якому відділенні банку або через Інтернет-банк Приват24: достатньо визначити суму із зарплати або пенсії, на яку клієнт бажає отримувати додатковий дохід і вибрати строк – 1, 3, 6 або 12 міс. А потім ПриватБанк щомісяця буде виплачувати проценти на Картку для виплат, з якої раніше було оформлено послугу. Поповнити «Стандарт безподатковий» можна в будь-який зручний час, якщо на картку надійшла чергова зарплата або пенсія.

“Отримати зарплатну карту працівники освіти, як і будь-які працівники інших підприємств та відомств, можуть у відділенні ПриватБанку. Сьогодні у Полтаві та області працює 93 відділення ПриватБанку, – говорить керівник напрямку по залученню та реалізації зарплатних проектів Полтавського ГРУ ПриватБанку Євген Немченко. – При собі потрібно мати лише паспорт, ідентифікаційний номер, телефон і 5-10 хвилин вільного часу. Саме стільки займає оформлення необхідних документів та реєстрація рахунку. А картку, куди буде перераховуватися зарплата, клієнт отримує безкоштовно і відразу”.

 Крім звичайної “Карти для виплат”, клієнт може оформити карту “Універсальна” з кредитним лімітом у розмірі 4 зарплат і пільговим періодом до 55 днів. До того ж, ПриватБанк дає можливість зробити свою карту абсолютно індивідуальною. Для цього на сайті банку потрібно просто вибрати тип карти і завантажити зображення,

 ПриватБанк є беззаперечним лідером в зарплатних проектах на території України. На його карти нараховується зарплата 51,5% українців, які додатково отримують можливість користуватися всіма його сервісами та новаціями.

Система Orphus