Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Незабаром у широкий прокат вийде комедія з Олегом Винником

Завершилися зйомки української комедії “Скажене весілля”. Яку роль у ній зіграє український співак Олег Винник творці стрічки поки що тримають у таємниці.

Стрічка вийде в широкий український прокат 4 жовтня, повідомляє “Українська правда. Життя”.

За сюжетом директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк відправив доньку Катю до Франції на навчання. Він аж ніяк не очікував, що Катя вирішить виходити заміж за французького лікаря – кардіохірурга Франсуа. Тому він вирішив організувати весілля так, щоб воно не відбулося. 

Головні ролі у стрічці виконали Назар Задніпровський(Василь Середюк, батько нареченої), французький актор Джиммі Воха-Воха (Франсуа, наречений), Поліна Василина (Катя, наречена) та інші. До проекту також приєдналися зірки шоу-бізнесу: Потап та MONATIK, які зіграли священика Євлампія та диякона Пилипона, скажений продюсер Юрій Горбунов  у ролі тамади Назар Запухляка та Олег Винник.

Режисером фільму є Влад Дикий. Продюсерами – Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка. Комедія “Скажене Весілля” стала одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Загальний кошторис фільму – 10 млн 800 тис. грн, з них частка Держкіно склала 1 млн 175,6 тис. грн.

Система Orphus